012 548 0160 hsmontana@global.co.za

HOËRSKOOL MONTANA BEHEERLIGGAAM  2018-2021

(Soos verkies 1 Maart 2018)

Mnr. Johan Kruger

Mnr. Johan Kruger

Voorsitter

Komitees:

  • Personeeladvies
  • Webtuiste ontwikkeling / Bemarking

E-posadres:

johan@consulta.co.za

Mnr. Pierre van Wyk

Mnr. Pierre van Wyk

Onder-Voorsitter

Komitees:

  • Debiteure / Invorderings

E-posadres:

pierrev@fhchamberlain.co.za

Mnr. Leon van Zyl

Mnr. Leon van Zyl

Sekretaris

Komitees:

  • Tesourier
  • Finansiële Bestuur

E-posadres: 

leonvanzyl@worldonline.co.za

Mnr. Joe Pretorius

Mnr. Joe Pretorius

Komitees:

  • Infrastruktuur Ontwikkeling

E-posadres: 

Joe.Pretorius@avengrail.com

Mnr. Gerhard van Niekerk

Mnr. Gerhard van Niekerk

Komitees:

  • Buite-Kurrikulêr

E-posadres:

gerhard@montanaconstruction.co.za

Adv. Willa Saaiman

Adv. Willa Saaiman

Komitees:

  • Dissipinêr

E-posadres: 

willa@advsaaiman.co.za

Mnr. Nick Arnold

Mnr. Nick Arnold

Komitees:

  • Regsaangeleenthede

E-posadres: 

nica@afriforum.co.za

Mnr. Supa Nel

Mnr. Supa Nel

Komitees:

  • Grond en Geboue

E-posadres: 

supa@paintshuttle.co.za

Me. Phyllis Vorster

Me. Phyllis Vorster

Komitees:

  • Uitgekontrakteerde Dienste

E-posadres: 

vorsterphyllis@gmail.com

Me. Magda Van der Lith

Me. Magda Van der Lith

Komitees: 

  • Sosiaal Ouerskakeling

E-posadres: 

magda@vanderlith.co.za

Mnr. Sakkie Jacobs

Mnr. Sakkie Jacobs

Skoolhoof

Komitees:

  • Finansies
  • Personeeladvies
  • Professioneel
  • Terrein
  • ens.

E-posadres:

hsmontana@gobal.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Mnr. Trevor Cilliers

Mnr. Trevor Cilliers

Adjunkhoof

Komitees:

  • Rekenaar
  • Regs & Dissiplinêr
  • Personeeladvies
  • Bemarking

E-posadres:

hsmontana@global.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Me. Marietta du Plooy

Me. Marietta du Plooy

Adjunkhoof

Komitees:

  • Finansies
  • Professioneel
  • Geboue- en Terrein
  • Personeeladvies
  • Sport

E-posadres:

hsmontana@global.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Mnr. Corrie Terblanche

Mnr. Corrie Terblanche

Personeelverteenwoordiger

Komitees:

  • Sport

E-posadres:

corrieterblanche@gmail.com

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Mev. Reinette Deetlefs

Mev. Reinette Deetlefs

Bemarker / Administratief

E-posadres:

bemarker@hsmontana.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Mev. Adéle Breytenbach

Mev. Adéle Breytenbach

Sekretaresse

E-posadres:

admin@hsmontana.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

VLR-VERTEENWOORDIGERS OP DIE BEHEERLIGGAAM

Nelanie de Villiers

Nelanie de Villiers

Ian Nortje

Ian Nortje

Jeanette Labuschagne

Jeanette Labuschagne

Hoërskool Montana
Kopiereg © 2015

BAIE DANKIE AAN ONS BORGE:

KONTAKBESONDERHEDE:
Kantoor: (012) 548 0160/1

Faks: (012) 548 1856
E-pos: hsmontana@global.co.za
GPS: -25.674537, 28.24169

STRAATADRES:
Hoek van Dr Swanepoel- en Sesdeweg, Montana, Pretoria, 0182

(560 6th Rd, Pretoria, 0151, South Africa)

 

Shares
Share This