HOËRSKOOL MONTANA BEHEERLIGGAAM  2015-2018

(Soos verkies 10 Maart 2015)

Mnr. Johan Kruger

Mnr. Johan Kruger

Voorsitter

Komitees:

  • UK
  • Personeeladvies
  • Webtuiste ontwikkeling / Bemarking

E-posadres:

johan@consulta.co.za

Mnr. Pierre van Wyk

Mnr. Pierre van Wyk

Onder-Voorsitter

Komitees: 

  • UK
  • Debiteure / Invorderings

E-posadres:

pierrev@fhchamberlain.co.za

Mnr. Leon van Zyl

Mnr. Leon van Zyl

Sekretaris

Komitees:

  • UK
  • Tesourier
  • Finansiële Bestuur

E-posadres:

leonvanzyl@worldonline.co.za / lvanzyl@nti.co.za

Mnr. Joe Pretorius

Mnr. Joe Pretorius

Komitees:

  • UK
  • Terrein en Infrastruktuur / Spesiale projekte
  • Strategiese ontwikkeling

E-posadres: 

Joe.Pretorius@avengrail.com

Mnr. Gerhard van Niekerk

Mnr. Gerhard van Niekerk

Komitees:

  • Sport

E-posadres:

montanacons@iburst.co.za

Mev. Theresa Louw

Mev. Theresa Louw

Komitees:

  • Bemarking

E-posadres: 

theresalouw2@gmail.com

Me. Magda Van der Lith

Me. Magda Van der Lith

Komitees: 

  • Kultuur en Ouerskakeling

E-posadres: 

magda@vanderlith.co.za

Adv. Willa Saaiman

Adv. Willa Saaiman

Komitees:

  • Dissipinêr

E-posadres: 

willa@advsaaiman.co.za

Mnr. Johan Griesel

Mnr. Johan Griesel

Komitees:

  • Finansieël

E-posadres: 

grieselj@lantic.net

Mnr. Sakkie Jacobs

Mnr. Sakkie Jacobs

Skoolhoof

Komitees:

  • UK
  • Finansies
  • Personeeladvies
  • Professioneel
  • Terrein
  • ens.

E-posadres:

hsmontana@gobal.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Me. Marietta du Plooy

Me. Marietta du Plooy

Adjunkhoof

Komitees:

  • UK
  • Finansies
  • Professioneel
  • Geboue- en Terrein
  • Personeeladvies
  • Sport

E-posadres:

hsmontana@global.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Mnr. Trevor Cilliers

Mnr. Trevor Cilliers

Adjunkhoof

Komitees:

  • UK
  • Rekenaar
  • Regs & Dissiplinêr
  • Personeeladvies
  • Bemarking

E-posadres:

hsmontana@global.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Mnr. Corrie Terblanche

Mnr. Corrie Terblanche

Personeelverteenwoordiger

Komitees: 

  • Sport

E-posadres:

corrieterblanche@gmail.com

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Mev. Reinette Deetlefs

Mev. Reinette Deetlefs

Bemarker / Administratief

E-posadres: 

bemarker@hsmontana.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

Mev. Adéle Breytenbach

Mev. Adéle Breytenbach

Sekretaresse

E-posadres:

admin@hsmontana.co.za

Telefoonnommer:
Faks: (012) 548-1856
W: (012) 548-0160

VLR-VERTEENWOORDIGERS OP DIE BEHEERLIGGAAM

Nelanie de Villiers

Nelanie de Villiers

Ian Nortje

Ian Nortje

Jeanette Labuschagne

Jeanette Labuschagne